O spoločnosti

pece logo

PECE spol. s r. o. so sídlom v Očovej okres Zvolen sa od roku 1996 zaoberá dodávkou pecí,sušiarní pre výpal keramiky,materiálov pre keramické výroby, pracovným náradím a zariadením pre keramické dielne. Spoločnosť do roku 2002 existovala pod názvom LAC Slovakia. V Roku 2002 došlo k zmene na spoločnosť PECE spol.s r.o.

Dodávateľský program spoločnosti PECE spol. s r. o. nie je tvorený len uceleným radom sériovo vyrábaných pecí a sušiarní, ale máme aj bohaté skúsenosti s atypickými konštrukciami pecí podľa špecifických požiadaviek zákazníka. Naše výrobky sú projektované pomocou aktuálnej verzie softwéru poskytnutého dodávateľom žiaruvzdorných materiálov. Na stavbu pecí používame topné odporové drôty od firmy Kanthal, izolačné materiály firmy THERMAL MORGAN CERAMICS a ďalších popredných svetových výrobcov tepelne izolačných materiálov vrátane mikroporézných izolačných materiálov.. K štandardnému vybaveniu patri i PID regulátory teploty a polovodičové spínacie relé (Solid State Relays) od renomovaných výrobcov. Všetky dodávané zariadenia sú vyrábané v súlade z najnovšími nariadeniami a harmonizovanými normami EU a nesú označenie CE. Naša spoločnosť disponuje týmom vyškolených servisných technikov, ktorí sa starajú o Vami zakúpené pece.

Radi Vám pomôžeme pri akýchkoľvek potrebách v oblasti tepelného spracovania a regulačnej techniky.

 

Naše pece používa mnoho odvetví:

Strojárstvo

Výskum

Zákazkové kaliarne

Školstvo

Zlievárne

Stomatológia

Plastikársky a gumárensky priemysel

Šperkárstvo

Elektrotechnický priemysel

Keramický priemysel

Sklársky priemysel

Umelecká keramika

Laboratória

Výroba porcelánu

Z dôvodu súčasnej mimoriadnej situácie sme zaviedli niekoľko nevyhnutných opatrení!

 

Z dôvodu vyhlásenia karantény na koronavírus Covid-19 platí do odvolania zákaz vstupu všetkým osobám, ktorí nie sú zamestnanci spoločnosti PECE spol. s.r.o.

Tovar Vám bude vydaný na základe telefonickej objednávky - tel.: 045/5400336 -7, 045/5324 392, alebo e-mail : pece@pece.sk v bezpečnostnej zóne našej prevádzky.

Objednávky prostredníctvom e-schop budú expedované prostredníctvom zasielakových služieb podľa aktuálnych možností prepravcov.

Ďakujeme za pochopenie a želáme všetkým pevné zdravie a skoré ukončenie tejto situácie !

 

Správa bola úspešne odoslaná.